Demir , Kaynak ve Ferforje İşleri

 

 Ferforje İşleri

Ferforje kısaca sıcak yada soğuk olarak dövülerek işlenmiş süslü demirlerdir.  Ferforje nin hayatımızda çok geniş bir yeri vardır. Bahçe Korkulukları, Pencere Korkulukları, Balkon Korkulukları, Merdiven Korkulukları çeşitli süs eşyaları, Banklar, sandalyeler, masalar vs. olmak üzere bir çok alanda kullanılmaktadır. Bu alandaki tüm işçilik taleplerinizle, güvenle bize gelebilirsiniz.

 

 
Kaynak İşleri

Nispeten yeni madeni parçaları birleştirme vasıtası olan kaynak,dayanıklılığı ve yeni teknikleri uyarlanabilmesi nedeniyle, gittikçe yaygınlaşan bir teknolojik yöntem durumuna gelmiştir. Elektrik hatlarını çeken işçilerin oksiasetilen hamlacı ile ya da su ve doğalgaz borularını döşeyenlerin elektrik ark hamlacı ile kaynak yaptıklarını sık sık görmek mümkündür. Bu alandaki tüm işçilik taleplerinizle, güvenle bize gelebilirsiniz.

 

Demircilik İşleri

Bazı metalleri, ısıtıp çekiçleyerek işleme tekniğine denir; eskiden yaygın olan bu yöntemle metal, bir fırında çok yüksek sıcaklığa değin ısıtılır ve bir örs üzerinde çekiçle dövülerek bıçak, kılıç, atnalı vb. gibi metal eşyalar yapılır. Bu alandaki tüm işçilik taleplerinizle, güvenle bize gelebilirsiniz.